MUOC Sprint OMon 26/03/2007 23:30
Preliminary results Stage 1created by MT2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                               Time     Total 



Long  (29/29)  Preliminary results  14:18  

    1 Phil Winskill              SYO                               11:47     11:47 
    2 David Schorah              DEE                               12:24     12:24 
    3 Alex Bedwell               MDOC                              13:15     13:15 
    4 Liam Corner                MDOC                              13:16     13:16 
    5 Steve McLean               SROC                              13:34     13:34 
    6 Roger Bryant               MDOC                              14:26     14:26 
    7 Thomas Fellbaum            MDOC                              14:42     14:42 
    8 Helen Winskill             SYO                               14:47     14:47 
    9 Noel Schorah               DEE                               15:13     15:13 
   10 Tom Bedwell                MDOC                              15:14     15:14 
   11 Heather Fellbaum           MDOC                              15:34     15:34 
   12 John Robinson              DEE                               15:59     15:59 
   13 David McCann               MDOC                              16:13     16:13 
   14 Roderick Johnson           DEE                               16:36     16:36 
   15 Edward Mellor              SELOC                             16:42     16:42 
   16 Elizabeth Britton          SHUOC                             16:53     16:53 
   17 Paul Ferguson              SROC                              17:07     17:07 
   18 Eddie Speak                MDOC                              17:37     17:37 
   19 Jane McCann                MDOC                              18:31     18:31 
   20 Rachel Findlay-Robinson    DEE                               19:01     19:01 
   21 Neil Cooper                MDOC                              19:17     19:17 
   22 Andrew Gregory             MDOC                              19:31     19:31 
   23 Glenys Ferguson            SROC                              20:41     20:41 
   24 Grahame Crawshaw           MDOC                              21:48     21:48 
   25 Susan Findlay-Robinson     DEE                               21:51     21:51 
   26 Sophie Barnett             MDOC                              26:00     26:00 
   27 Michael Dorrington         IND                               27:25     27:25 

  n/c John Britton               MDOC                              14:17     14:17 
      Tony Wagg                  MDOC                                 mp           



Short  (5/5)   Preliminary results  14:18  

    1 Alex McCann                MDOC                              12:10     12:10 
    2 Kate Bryant                MDOC                              12:14     12:14 
    3 Irene Crawshaw             MDOC                              14:56     14:56 
    4 Bethany Schorah            DEE                               17:09     17:09 
    5 Andrey Jivkov              IND                               22:11     22:11