MUOC Sprint OMon 26/03/2007 23:30
Preliminary results Stage 2created by MT2003 © Stephan Krämer 2007

   Pl Name                       Club                               Time     Total 



Long  (30/30)  Preliminary results  14:19  

    1 David Schorah              DEE                               13:26     25:50 
    2 Phil Winskill              SYO                               14:37     26:24 
    3 Liam Corner                MDOC                              14:55     28:11 
    4 Alex Bedwell               MDOC                              14:59     28:14 
    5 Thomas Fellbaum            MDOC                              15:54     30:36 
    6 Steve McLean               SROC                              16:11     29:45 
    7 Helen Winskill             SYO                               16:13     31:00 
    8 David McCann               MDOC                              17:01     33:14 
    9 Andrew Tongue              MDOC                              17:23           
   10 Noel Schorah               DEE                               17:47     33:00 
   11 Tom Bedwell                MDOC                              18:05     33:19 
   12 Elizabeth Britton          SHUOC                             18:52     35:45 
   13 Eddie Speak                MDOC                              20:10     37:47 
   14 Edward Mellor              SELOC                             20:11     36:53 
   15 Roger Bryant               MDOC                              20:12     34:38 
   16 John Robinson              DEE                               20:19     36:18 
   17 Heather Fellbaum           MDOC                              20:33     36:07 
   18 Rachel Findlay-Robinson    DEE                               21:56     40:57 
   19 Jane McCann                MDOC                              22:39     41:10 
   20 Andrew Gregory             MDOC                              22:55     42:26 
   21 Glenys Ferguson            SROC                              24:22     45:03 
   22 Paul Ferguson              SROC                              24:46     41:53 
   23 Roderick Johnson           DEE                               24:56     41:32 
   24 Neil Cooper                MDOC                              25:54     45:11 
   25 Grahame Crawshaw           MDOC                              26:21     48:09 
   26 Sophie Barnett             MDOC                              31:41     57:41 
   27 Michael Dorrington         IND                               32:13     59:38 
   28 Susan Findlay-Robinson     DEE                               34:10     56:01 
   29 Julie Brook                MDOC                              34:35           

  n/c John Britton               MDOC                              15:15     29:32 



Short  (5/5)   Preliminary results  14:19  

    1 Alex McCann                MDOC                              13:57     26:07 
    2 Kate Bryant                MDOC                              15:40     27:54 
    3 Irene Crawshaw             MDOC                              26:09     41:05 
    4 Tom McCann                 MDOC                              40:45           

      Bethany Schorah            DEE                                  mp